STRIUKĖS IR PALTAI

Aktyvūs filtrai

Striukė yra itin svarbi aprangos detalė kiekvienam. Ją nešiojame praktiškai visais metų laikais – net ir šaltesniais vasaros vakarais. Todėl labai svarbu rasti variantą, kuris būtų ne tik gražus, bet ir patogus bei praktiškas. Ir visai nesvarbu ar moteriškos striukės XXL dydžio, ar M, ar dar kitokio – visi dydžiai yra gražūs.

Mūsų parduotuvėje esančios striukės apkūnioms moterims pasižymi itin gražiais dizainais – čia sau tinkamą variantą ras ir klasikinių striukių mėgėjos ir tos, kurios nori būti matomos minioje. Visos striukės didelių dydžių, skiriasi tik jų funkcijos – vienos labiau apsaugo nuo lietaus ir vėjo, kitos pasižymi puikiu šilumos išlaikymu net ir atvėsus orams. Spalvingi rūbų raštai įneš lengvumo ir smagumo į gyvenimą, bei leis pasijusti stilinga ir savimi pasitikinčia moterimi. Visos plius dydžio striukės yra pagamintos kokybiškai. Tai užtikrina, kad rūbai būtų patogūs, be defektų, gražūs ir traukiantys akį.

Skirtingi striukių dizainai leis sau tinkamiausią variantą išsirinkti kiekvienai. Jei ieškote madingos ir patogios moteriškos striukės dideliu dydžiu ar plius dydžio striukės, pataikėte ten, kur reikia. Internetinėje parduotuvėje "rim.lt" rasite daug XXL dydžio dydžių moteriškų striukių modelių, kurie puikiai tinka pilnesnėms figūroms. Mūsų drabužiai yra pagaminti iš geros kokybės medžiagų, o jų kirpimai leidžia jaustis patogiai ir atrodyti stilingai.

Dėvėkite didelių dydžių striukes visą sezoną

Didelis pasirinkimas: dideliu dydžių paltai ir striukės, siūlome paprastas striukes iš įvairių medžiagų, pavyzdžiui, vilnos ar ekologiškos odos, taip pat striukes žiemai ar pereinamuoju laikotarpiu. Kadangi yra iš ko rinktis, kiekvienam sezonui rasite tinkamą drabužį: didelių dydžių žiemines striukes, kad būtų šilta, lengvesnius pavasario ir rudens modelius, taip pat daugybę pereinamojo laikotarpio striukių. Galite laisvai rinktis pūkines striukes, kurios būna trumpesnės ir ilgesnės (paltai), su apykaklėmis ar gobtuvais, kai kurios su storu kailio sluoksniu, saugančiu nuo šalčio. Dauguma mūsų parduotuvėje esančių didelių dydžių moteriškų striukių yra vienspalvės, o spalvos labai įvairios.

Universalios striukės moterims xxl

Moteriškos xxl dydžio žieminės striukės skirtos tam, kad šaltuoju metų laiku jums būtų šilta. Dauguma jų - madingos pūkinės striukės, tiek trumpos, tiek ilgos, su gobtuvais ar plačiomis apykaklėmis. Kai kurie gobtuvai ir apykaklės puošti kailiu. XXL striukes lengva pritaikyti prie kūno formų.Dėl nuimamo kailio šilta žieminė striukė virsta pavasarine striuke. Dėl to juos galima dėvėti, kai oras nepastovus, o dėl didelių temperatūros svyravimų nuo ryto iki popietės reikia visiškai kitokios aprangos.

Kaip dėvėti xxl dydžio striukes?

Būtinai pasirinkite tinkamą plius dydžio ilgos striukės dydį, nes funkcionalumas ir medžiagos yra tokios, kad užtikrintų geriausią komfortą šaltuoju metų laiku. Žiemą: Šaltas oras reikalauja storų medžiagų, pavyzdžiui, striukių ir paltų su vilna ir pūkuotu plunksnų sluoksniu izoliacijai. Be to, plius dydžio vilnonės striukės žiemą jus sušildys. Pavasarį: Kai temperatūra pakyla ir šviečia saulė, saulėtomis dienomis šilumai palaikyti pakaks odinės striukės arba didelio dydžio pavasarinės striukės iš poliesterio ir zomšos. Vasara: Naudokite tokias medžiagas kaip medvilnė ir džinsinis audinys, pavyzdžiui, mūsų didelių dydžių striukes, kurias karštą vasaros dieną galėsite dėvėti viduje ir lauke. Rudenį: Kylant temperatūrai savo garderobą papildykite pereinamojo laikotarpio striukėmis, pagamintomis iš poliesterio, vilnos, viskozės ir elastano derinio.

Didelių dydžių striukės moterims į ką atekreipti dėmesį prieš perkant

Striukės stilius

Atsižvelgdami į savo skonį, galite rinktis klasikinį arba modernų gaminį. Jis taip pat gali būti abiejų variantų derinys. Jei perkate internetu, galite perskaityti kiekvieno stiliaus aprašymą ir sužinoti, ar gaminys atitinka jūsų poreikius.

Dydis

Nors galite apsivilkti laisvą, įsitikinkite, kad striukė nėra per didelė. Be to, svarbu, kad rinktumėtės pagal savo kūno formas ir dydį. Kita vertus, jei esate aukštas, būtinai atkreipkite dėmesį į striukės rankoves.

Spalva

Galite rasti įvairių spalvų didelių moteriškų striukių ir paltų. Paprastai moterys turi atrodyti patraukliai ir gražiai, o tai jos gali pasiekti naudodamos spalvas. Kalbant apie spalvos pasirinkimą, galite rinktis baltą, pilką, oranžinę, bordo, rožinę, geltoną, alyvuogių, žalią, violetinę, juodą, mėlyną arba tamsiai mėlyną spalvą.

Kaina

Paprastai didelių dydžių striukės motetims kainos nustatomos atsižvelgiant į jų paskirtį, ilgį, audinio kokybę, stilių ir daugelį kitų veiksnių. Kadangi daug parduotuvių prekiauja moteriškomis striukėmis, palyginti skirtingus paltus gali būti lengva, tačiau xxl dydžių striukių būna mažiau, todėl gali tekti mokėti kiek daugiau nei standartinėse parduotuvėse. Didelių dydžių paltai ir striukes rim.lt kiekviena moteris ras sau tinkamą variantą.