STRIUKĖS IR PALTAI

Aktyvūs filtrai

Striukė yra itin svarbi aprangos detalė kiekvienam. Ją nešiojame praktiškai visais metų laikais – net ir šaltesniais vasaros vakarais. Todėl labai svarbu rasti variantą, kuris būtų ne tik gražus, bet ir patogus bei praktiškas. Ir visai nesvarbu ar moteriškos striukės XXL dydžio, ar M, ar dar kitokio – visi dydžiai yra gražūs.

Mūsų parduotuvėje esančios striukės apkūnioms moterims pasižymi itin gražiais dizainais – čia sau tinkamą variantą ras ir klasikinių striukių mėgėjos ir tos, kurios nori būti matomos minioje. Visos striukės didelių dydžių, skiriasi tik jų funkcijos – vienos labiau apsaugo nuo lietaus ir vėjo, kitos pasižymi puikiu šilumos išlaikymu net ir atvėsus orams. Spalvingi rūbų raštai įneš lengvumo ir smagumo į gyvenimą, bei leis pasijusti stilinga ir savimi pasitikinčia moterimi.

Visos plius dydžio striukės yra pagamintos kokybiškai. Tai užtikrina, kad rūbai būtų patogūs, be defektų, gražūs ir traukiantys akį. Skirtingi striukių dizainai leis sau tinkamiausią variantą išsirinkti kiekvienai.

Naujos Paskyros Sukūrimas