LIEMENĖS

Aktyvūs filtrai

Liemenė – ne tik stilinga, bet ir itin praktiška aprangos detalė, kurią turėtų įsigyti kiekvienas. Ji apsaugo nuo permainingų orų, dažniausiai yra neperpučiama, o sušildo ne blogiau už bet kokią geros kokybės striukę. Tai nepamainomas rūbas šaltoms vasaros naktims arba ankstyvam pavasariui, kai norisi išsinerti iš paltų. Arba moterims, kurioms svarbu, kad jų apranga visuomet atrodytų įdomiai.

Didelių dydžių liemenės

Mūsų parduotuvėje esančios didelių dydžių liemenės skirtos moterims, kurios savo rūbuose nori jaustis ir gražiai, ir patogiai. Mūsų siūlomos liemenės išryškina gražiausias kūno linijas, o spalvų ir modelių įvairovė kiekvienai moteriai padeda išlaisvinti savimi pasitikinčią deivę. O tai padaryti padeda stilinga liemenė, kadangi šie rūbai niekada neišeina iš mados. Iš tiesų, liemenė jau seniai laikoma aprangą papildančia stiliaus detale, kuri puikiai atlieka dar ir šilumos palaikymo funkciją.

Kartais liemenes didelių dydžių labai paranku rinktis ne tik didesnį dydį nešiojančioms, bet ir toms, kurios mėgsta jaustis komfortiškai kiekviename žingsnyje. Pastaraisiais metais padaugėjo moterų, kurios renkasi ilgas liemenes. Kadaise ši ikoniška aprangos detalė buvo laikoma vyrišku drabužiu. Ir kai kurioms moterims ši nuostata vis dar gaji. O yra ir tokių moterų, kurios tiesiog nemoka jos įtraukti į savo garderobą. Tačiau ši detalė tikrai gali suteikti rafinuotumo beveik bet kokiam įvaizdžiui. Trumpai tariant, galite dėvėti ilgą liemenę ir atrodyti nuostabiai, kad ir koks būtų jūsų asmeninis stilius. Taigi jei planuojate dėvėti ilgą liemenę, prašome apsidairyti mūsų prekių kataloge.

Kas yra šiltos moteriškos liemenės?

Atsižvelgdami į sezoną, kuriam skirta liemenė, pasirinkite tinkamas medžiagas gaminio viršutinei daliai, užpildo sluoksniui ir pamušalui. Moteriška megzta liemenė. Stilinga ir madinga klasikinė vyriško garderobo dalis. Rinkitės liemenes be rankovių iš kašmyro, vilnos ar angoros verpalų mišinio, ir jūsų drabužis atrodys kilmingai bei ilgai išlaikys reprezentatyvią išvaizdą. Žinoma, tokia liemenė nepakeis striukės, tačiau rudenį ir pavasarį ji padės išlaikyti šilumą.

Ilga liemenė su gobtuvu

Patogi pūsta ilga liemenė su gobtuvu dera su bet kokiais sportinio stiliaus daiktais, o prie jos priderinę kontrastingą džemperį, džinsus ir odinius batus, gausime kasdienį įvaizdį, su kuriuo patogu eiti pasivaikščioti su vaikais ar nueiti į prekybos centrą.

Kaip įsigyti didelių moterišką liemenę internetinėje parduotuvėje rim.lt ?

Nuspręskite dėl norimo liemenės modelio ir medžiagų, iš kurių ji yra pagaminta.Išmatuokite savo kūno matmenis ir taip nustatykite reikiamą dydį, ilgos liemenės moterims ar didelių dydžių moteriškos liemenės tia nėra svarbu, pas mus rasi sau variantą.Nustatykite kainos intervalą; prekės ženklo produktai gali būti brangesni, tačiau būsite tikri, kad produktas bus kokybiškas. Apmokėkite už prekes. Po kelių dienų jau galiėsite džiaukitis savo nauja šilta ilga liemene.

Pabaigai

Dauguma moterų vengia dėvėti liemenes, nes anksčiau jos buvo laikomos pernelyg vyrišku drabužiu. Be to, dauguma moterų nežino, kaip puikiai atrodyti vilkint ilgą liemenę.