SUKNELĖS

Aktyvūs filtrai

Tamsiai žalia suknelė Anna...

Įprasta kaina 79,86 € −20% Kaina 63,89 €
Plius dydžio, tampri, gražiai krintanti suknelė. Tokia pačią mėlyną Anna suknelę galite vilkint modeliui. Turėsite vaizdą, kaip atrodo ant žmogaus. 

Kiekvienos moters spintoje rastume ne vieną suknelę. Juk tai toks praktiškas rūbas! Šventinės suknelės yra nepakeičiamos didesniuose renginiuose, ilga suknelė – gaivų vasaros vakarą. Nesvarbu koks metų laikas, suknelės visuomet yra pasirinkimas numeris vienas, kai norime pasipuošti ir gerai jaustis. Prie jų lengva derinti kitas aprangos detales: batus, švarkelius, paltus bei įvairius aksesuarus.

Ieškančioms pigios suknelės internetu, siūlome didelį pasirinkimą gražių ir kokybiškų gaminių mūsų parduotuvėje. Visos plius dydžio suknelės yra nuostabaus grožio ir gali būti pritaikytos įvairiose gyvenimiškose situacijose: ir šventėse, ir nedideliuose susibūrimuose, ir laisvalaikio metu. Kai kurios suknelės turi kišenes, kas daugeliui moterų yra didelis privalumas. Jeigu ieškote suknelės apkūnioms moterims, kuri būtų pigi, patogi, graži ir kokybiška – esate ten, kur reikia. Mums svarbu, kad mūsų pirkėjai savo rūbuose jaustųsi saugiai ir patogiai. Kartais tik tiek ir tereikia didesniam pasitikėjimui savimi.

Gražios, nebrangios ir lietuviškos suknelės kiekvienai progai.