SUKNELĖS

Aktyvūs filtrai

Suknelė Mėja MW34 MN

Įprasta kaina 54,45 € −50% Kaina 27,23 €
Didesnių dydžių suknelė tinkanti ir kasdienai ir šventei. SUKNELĖS SPALVA SKIRIASI NUO NUOTRAUKOS. REALYBĖJE LABIAU FUKCIJŲ SPALVOS.

Suknelė Vasara MW03

Kaina 58,08 €
Nuostabi bordo bei mėlynai dryžuota ilga suknelė. Ši ilga suknelė puikiai tinka pavasariui ir vasarai. Plius dydis :) *prašome atkreipti dėmesį...

Kiekvienos moters spintoje rastume ne vieną suknelę. Juk tai toks praktiškas rūbas! Šventinės suknelės yra nepakeičiamos didesniuose renginiuose, ilga suknelė – gaivų vasaros vakarą. Nesvarbu koks metų laikas, suknelės visuomet yra pasirinkimas numeris vienas, kai norime pasipuošti ir gerai jaustis. Prie jų lengva derinti kitas aprangos detales: batus, švarkelius, paltus bei įvairius aksesuarus.

Ieškančioms pigios suknelės internetu, siūlome didelį pasirinkimą gražių ir kokybiškų gaminių mūsų parduotuvėje. Visos plius dydžio suknelės yra nuostabaus grožio ir gali būti pritaikytos įvairiose gyvenimiškose situacijose: ir šventėse, ir nedideliuose susibūrimuose, ir laisvalaikio metu. Kai kurios suknelės turi kišenes, kas daugeliui moterų yra didelis privalumas. Jeigu ieškote suknelės apkūnioms moterims, kuri būtų pigi, patogi, graži ir kokybiška – esate ten, kur reikia. Mums svarbu, kad mūsų pirkėjai savo rūbuose jaustųsi saugiai ir patogiai. Kartais tik tiek ir tereikia didesniam pasitikėjimui savimi.

Gražios, nebrangios ir lietuviškos suknelės kiekvienai progai.