PROGINĖS SUKNELĖS

Aktyvūs filtrai

Kas kart, kai turime progą pasipuošti, į galvą ateina dvi skirtingos mintys. Viena yra neįtikėtinai laiminga, kad galės pasipuošti ir apsirengti gražiausią rūbą bei užsidėti taip ilgai laikytus puošnius batelius. Tačiau dažniausiai kita mintis išsireiškia garsiau – „aš juk neturiu ką apsirengti“!

Didelių dydžių proginės suknelės

Kad apsirengti visuomet būtų ką, užsukite į mūsų internetinę parduotuvę, kur Jūsų laukia didelių dydžių proginės suknelės. Elegancija, puošnumas, jaunatviška energija – visa tai telpa į suknelės apsibrėžimą. Ir visai nesvarbu, ar progines sukneles XLL dydzio, ar ne – visi dydžiai leidžia vienodai mėgautis gražiu rūbu.

Paprastai gražios proginės suknelės apkūnioms internetu paieškos yra gana sudėtingas dalykas, nes esame įpratę, kad didesnių dydžių drabužiai orientuojasi vien tik į patogumą. Mūsų parduotuvėje rūbai pasiūti taip, kad visapusiškai patenkintų vartotoją. Suknelės yra madingos, kokybiškos, patogios ir pasiūtos taip, kad visi netobulumai liktų paslėpti. Su tokia suknele galite eiti į didžiausius renginius ir jaustis pagrindine vakaro dama. Mūsų proginės suknelės vyresnėms moterims taip pat pasižymi elegancija ir žaismingumu, tad su viena iš jų Jūs tikrai jausitės užtikrintai.

Proginės suknelės apkūnioms

Žinome, kad apsirengti ypatingomis progomis gali būti sunku. Bandydami suderinti patogumą ir oficialų stilių, dažnai renkamės pastarąjį. Todėl pas mus rasite progines sukneles apkūnioms moterims. Nesvarbu, ar ieškote proginės suknelės ar vakarinės suknelės tai nesvarbu,turime daugybę modelių, iš kurių galite rinktis.

Vakarinės suknelės apkūnioms

Keliaujate į darbo vakarėlį? Ar į geriausios draugės gimtadienį? Kad ir kas tai būtų, būtinai peržiūrėkite mūsų plius dydžio vakarinių suknelių asortimentą. Turime daugybę modelių - nuo klasikinių iki spalvingų  stiliaus suknelių, kurias galėsite vilkėti šokių aikštelėje.

Krikštynų suknelės

Tradiciškai krikštynose vyrauja šviesūs pasteliniai atspalviai, kelius siekiančios suknelės ir puošnios skrybėlaitės. Tačiau keičiantis laikams, keitėsi ir tradicijos. Nors nenorėsite vilkėti nieko pernelyg avangardiško, krikštynų aprangos kodas tikrai tapo laisvesnis, o tai reiškia, kad mados požiūriu galite vilkėti viską, kas leidžia jaustis nuostabiai. Rinkitės sukneles, atitinkančius jūsų figūrą ir asmeninį stilių. Jei patogiau jaučiatės vilkėdami kelnes, siūlome daugybę elastinių modelių, kurie ir atrodo dailiai.Derinkite mūsų progines sukneles pagal savo stilių.

Vestuvinės proginės suknelės

Kaip ir per krikštynas, vestuvinės aprangos etiketas laikui bėgant keitėsi. Tradiciškai juoda ir balta spalvos vestuvių svečiams buvo nepriimtinos, tačiau pastaruoju metu, atsiradus raštų ir mišrių spalvų paletėms, aprangos kodas tapo platesnis ir priimtinesnis. Jei ieškote klasikinio stiliaus, rekomenduojame mūsų plius dydžio proginių suknelių kolekciją. Nesvarbu, ar norite švelnių pastelinių atspalvių, ar drąsių taškuotų raštų, turime daugybę stilingų proginių suknelių stilių, iš kurių galite rinktis. Šias progines sukneles tinka dėvėti  prie rankinių ir aukštakulniais.

Vakarinės suknelės apkūnioms moterims

Vakarinės suknelės apkūnioms yra sunkus pasirinkimas moterims.Daugelis variantų priverčia atrodyti taip, tarsi būtumėte apsirengusi maišą, arba apglėbia visus netinkamus apvalumus. Ieškodami tobulos suknelės internetu ar parduotuvėje, turėtumėte nepamiršti kelių dalykų.

Pradėkite nuo tinkamo stiliaus

Ieškoti tinkamos dydžio vakarinės suknelės pradedama nuo tinkamo kirpimo, atitinkančio jūsų figūros tipą. Tiesaus kirpimo suknelė nuo pečių iki apačios eina tiesia linija. Jei esate trikampio formos, su plačiais pečiais ir maža apatine kūno dalimi, tai bus geras pasirinkimas; tačiau apkūnioms moterims šis suknelės stilius atrodo nykus ir perdaug aptemptas.

Ieškoti tamsių spalvų

Tamsios spalvos, pavyzdžiui, juoda ir tamsiai mėlyna, lieknina kiekvieną stilių ir turėtų būti jūsų vakarinės suknelės pagrindas. Norėsite vienspalvės suknelės, kurią galėsite papildyti mėgstamais aksesuarais. Jūsų auskarų ar vėrinio akcentinės spalvos taps ryškesnės, kai joms bus suteiktas tamsus fonas.

Venkite raštų

Raštuotos suknelės yra gražu, tačiau dideli raštai gali būti pražūtingi apkūnioms moterims. Dideli raštai atrodo neproporcingai ant jūsų kūno, ypač jei esate žemesnio ūgio, ir gali priversti jus atrodyti didesne, nei esate iš tikrųjų. Mažesni raštai suskaidys vienspalvius raštus, tačiau išliks proporcingi jūsų kūno dydžiui. Pasirinkus tinkamo dydžio raštą, jūsų suknelė gali būti liekninanti.Taigi jei ieškote didelių dydžių proginės suknelės visada galite kreiptis į mus, mes tikrai turime ką pasiūlyti.