DŽINSAI

Aktyvūs filtrai

Trumpesni džinsai su guma

Įprasta kaina 53,24 € −10% Kaina 47,92 €
Mūsų nuomonė : šie džinsai yra pritaikyti PLIUS DYDŽIUI, puikiai aptempia liemenį ir yra be galo elastingi. * - atkreipkite dėmesį į dydžių...

Džinsai yra aprangos dalis, kuri turbūt per amžius neišeis iš mados. Kiekvienas žmogus savo spintoje turi ne vieną, ir ne dvi poras šių stilingų kelnių ir dažniausiai vis tiek atrodo, kad turime jų per mažai. Tiesa, kad džinsai būtų patogūs ir atrodytų gerai, reikia tiksliai parinkti reikiamą dydį. Tačiau didelių dydžių džinsai drabužių parduotuvėse – gana retai pasitaikantis stebuklas. Mūsų tikslas yra tai pakeisti.

Mūsų parduotuvėje esantys didelių dydžių džinsai moterims turi viską, ko reikia iš geros poros džinsų: užtikrina komfortą, yra stilingi ir svarbiausia – gerai atrodo ant bet kokio figūros tipo. O tai labai padeda dar geriau jaustis savo kūne. Visi mūsų rūbai sukurti taip, kad įkvėptų moteris neslėpti savo unikalumo ir nebijoti į savo drabužių spintą įnešti šiek tiek naujų spalvų. Ir visai nesvarbu, ar tai didelių dydžių džinsai, ar švarkelis, ar suknelė – kiekvienas rūbas gali tapti pagrindine stiliaus detale.

Naujos Paskyros Sukūrimas