PALAIDINĖS

Aktyvūs filtrai

Palaidinė yra nepakeičiama aprangos detalė. Ji itin praktiška – su gražia palaidine gali eiti ir į darbą, ir į spektaklį, ir tiesiog apsipirkti. Šiais laikais visos didelių dydžių palaidinės yra vertos dėmesio ir meilės, kadangi jos pasiūtos labai apgalvotai. Kiekviena siūlė yra jai skirtoje vietoje, kad paryškintų gražiausius moters kūno kontūrus ir paslėptų tuos, kurių rodyti nenorime.

Palaidinės apkūnioms moterims

Mūsų parduotuvėje esančios palaidinės apkūnioms moterims yra labai šiuolaikiškos ir estetiškos. Čia Jūsų laukia didelis pasirinkimas. Galite rinktis palaidinę ilgomis, trumpomis arba plačiomis rankovėmis. Taip pat šiuo metu itin madingos palaidinės prailginta nugara. Nuspręskite, ar norite tiesaus kirpimo ar palaidinės, išryškinančios liemens liniją. Taip pat siūlome ir didelį spalvų pasirinkimą. Ar norite būti matoma, ar labiau mėgstate pastelines spalvas? O galbūt turite nusižiūrėjusi spalvą, kurią paskui norėsite derinti prie jau turimų rūbų? Atsiduokite savo fantazijai ir pirmyn – šios didelių dydžių palaidinės gali tapti naujomis geriausiomis Jūsų draugėmis. Moteris visada turi likti moterimi. Visada turite būti atsargūs rinkdamiesi savo vakarinę ir kasdienę aprangą. Svarbiausia suprasti, kokios palaidinės tinka jūsų figūrai.

Patarimai renkantis palaidines apkūnioms moterims

Jei moteris mėgsta dėvėti megztinius, ji neturėtų atsisakyti pasiūlymo dėvėti palaidinę, kuri jai labai tinka. Būkite tikri, kad šis moters garderobo elementas suteiks jos įvaizdžiui moteriškumo. Aplinkiniai žinos, kad turite gerą skonio pojūtį, ši apranga puikiai dera prie džinsų, švarkų, paltų ar kelnių.Šiandien palaidines gali dėvėti, bet kokio sudėjimo asmuo, mūsų kolekcijoje rasite palaidinės apkūnioms moterims už protingą kainą.

Medžiagos kokybė

Moterims netaikomi apribojimai renkantis palaidinės medžiagą. Tai gali būti įvairių audinių, natūralių medžiagų asortimentas. Svarbiausia žinoti, kad audinys būtinai turi išlaikyti savo formą ir  Jokio tempimo netinkamose vietose. Priešingu atveju po pirmojo skalbimo jis nebeatrodys elegantiškai.

Palaidinės ilgis

Taip pat svarbus veiksnys renkantis šį drabužį. Geriausias dabartinis sprendimas - palaidinė iki pusės šlaunų ilgio. Apkūnioms moterims aiškiai nerekomenduojama dėvėti trumpų palaidinių. Jos turėtų uždengti išsikišusį pilvą, o ne daryti priešingai. Tačiau su pilnais klubais leidžiama dėvėti ilgas palaidines, sėkmingai maskuojant problemines vietas, kurios yra ponios.Apkūnioms moterims tinka ilgos palaidinės, kurios jas lieknina. Patarimas. Jei esate žemo ūgio, rinkitės ilgesnes palaidines, jums tiks baltos ir puošnios palaidinės, kurios vizualiai pailgins jūsų siluetą. Tokių palaidinių nereikėtų slėpti po kelnių juosmeniu, jos turėtų būti išskleistos. Tokioms moterims taip pat rekomenduojama rinktis raštus su vertikaliomis siauromis juostelėmis. Puikiai atrodys palaidinės su atsegama apykakle. Palaidinės apkūnioms moterims raštas neturėtų būti didelis ant audinio, kitaip rankovės gali atrodyti ir atrodys labai ilgos, tačiau trumpų versijų geriau nesirinkti, jei moteris turi dideles stiprias rankas. Geriausias variantas - trijų ketvirčių rankovės.

Pasirinkta palaidinės spalva

Apkūnioms  moterims geriausia rinktis tamsesnius ir neutralius tonus. Vasaros variantams, darbui biure galite rinktis citrinines, šviesiai mėlynas, pilkas arba baltas palaidines. Vakarinei aprangai rinkitės puošnias palaidines iš bordo, raudonos, violetinės, tamsiai žalios ir tamsiai žalios spalvos ir šilko. Paplūdimyje galite dėvėti ryškių spalvų palaidines, pavyzdžiui, oranžinės, baltos ir geltonos. Rinkdamiesi jums tinkamiausią palaidinę apkūnioms moterims, ypač komplektą, nepamirškite figūros tipo, medžiagos kokybės ir spalvos, kurią minėjome pirmiau. Jų prireiks ne tik projektuojant viršų, bet ir kituose etapuose, pavyzdžiui, renkantis priedus. Jų niekada nereikėtų išbraukti iš savo garderobo. Jie papildo bendrą išvaizdą ir suteikia originalumo!